Методичні об’єднання

09.01.2020 в 17:11

09 січня 2020 року на базі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбулися міські методичні об’єднання педагогічних працівників міста Ромни на тему «Формування професійної мобільності педагога».

Модель сучасного педагога передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку. Ці якості не видаються додатком до диплома про педагогічну освіту, а формуються у щоденній праці.

Тож, педагоги міста Ромни щедро ділилися досвідом впровадження інноваційних технологій, проводили майстер-класи, тренінги, дискутували та шукали відповіді на різні проблемні питання.

Не обійшлося без урочистостей. Після навчання, що  проходило на базі ЗОШ №7 (тренер Мельник О.М.), учителі третіх класів, які будуть працювати з першокласниками у 2021/2022 навчальному році отримали сертифікати про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у зв`язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Отже, сучасний учитель – це творча особистість. Він повинен бути активним, комунікабельним, динамічним, працездатним, вольовим, впевненим у собі, толерантним.

Тож, шановні вчителі, крокуймо в ногу з часом, будьмо професійно компетентними, бо саме від нас залежить майбутнє наших дітей, майбутнє держави.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.