РОМЕНСЬКА ГРОМАДА ВІДНОВЛЮЄ ЗВ’ЯЗКИ З ЧЕСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ

16.10.2023 в 16:53

Роменська міська рада продовжує роботу по налагодженню міжнародного співробітництва з громадами-партнерками у соціально-економічній, науковій, гуманітарній та культурній сферах задля розвитку нашої громади.

Тривалий процес зустрічей та консультацій, обміну листами та прийняття рішень завершився підписанням Меморандуму про співпрацю з муніципалітетом міста Моравська Тршебова (Чеська Республіка).

Сторони домовилися про співпрацю за такими напрямками:

– надання адміністративних послуг населенню;

– обмін досвідом та кращими практиками у сфері освіти, охорони здоров’я, спорту та туризму;

– реалізація спільних проектів, спрямованих на покращення умов життя мешканців обох регіонів;

– підтримка можливостей для культурного співробітництва, включаючи обмін гуртами та артистами, участь у фестивалях і культурних заходах, а також організація семінарів і воркшопів;

– реалізація проектів з обміну учнями, студентами, спортсменами, викладачами, посадовими особами.

Документ підписаний Роменським міським головою Олегом СТОГНІЄМ та старостою міста Моравська Тршебова Павлом ХАРВАТОМ з метою об’єднання зусиль муніципалітетів задля покращення якості надання різноманітних послуг населенню громад. Співпраця у рамках меморандуму передбачає як проведення консолідованих заходів, так і впровадження спільних проєктів. Особливо важливого значення цей документ набуває під час збройної агресії росії проти України, для подолання викликів війни та післявоєнного відновлення.

Маємо надію на корисну та плідну роботу в майбутньому з чеськими партнерами, яка матиме практичні результати для Роменської громади та муніципалітету міста Моравська Тршебова.

Працюймо спільно заради нашого майбутнього!   

За повідомленням управління економічного розвитку РМР

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.