ПРО ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

17.10.2023 в 10:02

На черговій оперативній нараді при міському голові традиційно першочергово обговорено питання готовності підприємств та організацій до осінньо-зимового періоду. Олег СТОГНІЙ подякував керівникам теплопостачальних підприємств за вчасно розпочатий опалювальний сезон.

Заступник начальника відділу культури Роменської міської ради  Яна МУТЛАГ поінформувала про досягнення талановитих дітей нашої громади на минулому тижні, а також про деякі проведені заходи. Так, Анастасія БАРТОШ, учасниця зразкового аматорського ансамблю танцю «Енергія» Роменського міського Будинку культури, отримала 1 місце на Міжнародному конкурсі сучасних мистецтв «New time 2023». Учениці Роменської ДМШ ім. Є. Адамцевича Бобровська Міланія, Бобровська Марія та Солонінко Поліна взяли участь у Міжнародному конкурсі талантів «ЄВРО ОСІНЬ» та отримали такі нагороди: дует «Дві сестри» – ГРАН-ПРІ; Бобровська Марія – ГРАН-ПРІ; Солонінко Поліна – І премія; Бобровська Міланія – І премія. Зразковий аматорський ансамбль танцю «Дивограй» Роменського міського Будинку культури  отримав диплом Першої премії на Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв «Доля». На центральній площі міста проведена благодійна акція збору коштів для ЗСУ (Великобубнівська ДМШ РМР). Також проведено благодійні акції збору коштів для ЗСУ «В єдності наша сила» в с. Посад та с. Матлахове КЗ РМР «Великобубнівський БК».

Очільник громади зазначив, що в цей скрутний час наша громада має значну підтримку з боку міжнародних організацій та інших соціальних партнерів. Зокрема,  Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради отримав обладнаний автомобіль для надання соціальних послуг, КП «Міськводоканал» РМР – екскаватор-навантажувач з комплектом додаткового обладнання марки CASE 570Т. Олег СТОГНІЙ закликав присутніх продовжувати роботу в даному напрямку і брати участь у нових грантових конкурсах. Тож все ще попереду.

За повідомленням загального відділу

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.