РОМЕНЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

02.09.2021 в 12:31

Із квітами та болем у серці 2 вересня зібралися роменці біля Братської могили по вул. Горького. Ветеранів Другої світової або ж дітей війни не було – більшість за станом здоров’я або ж через поважний вік.

Вшанувати пам’ять усіх загиблих, яких забрала Друга світова війна прийшли міський голова Олег СТОГНІЙ, заступник міського голови Ігор ЛЕГУША, начальник управління соціального захисту населення Ярослав ПАНЧЕНКО, голова ветеранської організації Борис ШАМРАЙ, голови міської та районної громадських організацій ліквідаторів аварії на ЧАЕС Володимир Оніщенко та Володимир Кущ, представники інших організацій. Вони пройшли до пам’ятника та поклали квіти на могили солдат.

“Кожну дату, яка була в нашій історії ми повинні пам’ятати, щоб не допустити таких в майбутньому. 2 вересня – день закінчення Другої світової війни, останній день капітуляції Японії. Хочеться вірити, що колись настане день, коли закінчиться і наша з вами сьогоднішня – не побоюсь цього слова війна. І ми будемо пам’ятати кожну людину, яка віддала своє життя за мир і спокій на нашій землі”, – зазначив міський голова.

Нагадаємо, Друга світова розпочалася 1 вересня 1939 і тривала до 2 вересня 1945. Воювали представники понад 60 країн. Великі держави утворили два протилежні військові табори: блок країн Осі та антигітлерівську коаліцію, яка й перемогла. Воєнні дії у Другій світовій війні було припинено капітуляцією Японії.

За повідомленням відділу за питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.