ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З ПАСАЖИРСЬКИМИ АВТОПЕРЕВІЗНИКАМИ

02.09.2021 в 10:53

02.09.2021 у залі засідань Роменської міської ради відбулась нарада при заступнику міського голови Ігореві ЛЕГУШІ з пасажирськими автоперевізниками, що обслуговують автобусні маршрути загального користування міського та приміського сполучення.
Під час засідання обговорювалось гостре питання тарифів на проїзд у громадському транспорті у зв’язку із суттєвим підвищенням вартості природного газу (метану) та інших статей витрат. Перевізникам необхідно подати оновлені розрахунки для розгляду питання під час громадського обговорення і на засіданні виконкому у вересні.
Також цього року, у зв’язку із набуттям Виконавчим комітетом Роменської міської ради повноважень організатора пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах, передбачено погодження виконкомом тарифів на цих маршрутах на підставі розрахунків перевізників.
У ході зустрічі також піднімались питання відшкодування за перевезення пільгових категорій пасажирів, стану дорожнього покриття на вулицях Терновецькій та Береговій, дотримання протиепідемічних заходів у транспорті.

За повідомленням управління економічного розвитку

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.