РОМЕНЦІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

15.05.2021 в 13:09

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2021 році цей день припадає на 15 травня. День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

Традиційно з нагоди Дня Європи у населених пунктах громади замайоріли Прапори Європейського Союзу. Очільник громади Олег СТОГНІЙ: «Сьогодні ми відзначаємо День Європи. Значення та важливість цієї дати ми починаємо розуміти лише зараз. День Європи – це не просто свято, це наше прагнення вкотре нагадати, що  Україна є центром Європи. Через прийняття правильних рішень і пріоритетів ми можемо робити зміни. Впевнений, все в наших руках. Головне, вірити у власні сили та працювати над втіленням своєї мрії – ми можемо змінювати власне життя».

Роменською центральною міською бібліотекою для дорослих імені Бориса Антоненка-Давидовича було проведено ряд тематичних заходів, спрямованих на популяризацію європейських цінностей.

Під час літературно-інтелектуальної подорожі під назвою «Мандруємо Європою» мешканці та гості громади мали змогу ознайомитися з яскравими інформаційними презентаціями видатних країн Європи: Німеччини, Франції, Польщі, Італії, Великобританії та Іспанії. По кожній країні була представлена інформація по визначним місцям. Також була підготовлена книжкова виставка відповідної тематики про європейські країни.

Під відкритим небом відбувся дитячий пленер «Європа очима дітей» юних чарівниць гуртка «Чарівна палітра», які дивували своїми глибокими за змістом картинами.

Вихованці центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю ім. Івана Кавалерідце  із завзяттям долучилися до святкового заходу. Для них була можливість проявити фантазію і намалювати малюнки на тему «Європа очима дітей».

Керуючий справами виконкому Наталія МОСКАЛЕНКО вручила подяки та символічні подарунки від міського голови. Усі учасники заходу наповнилися неймовірними враженнями.

Для українського суспільства ця дата з кожним роком набуває нового і значущого змісту, адже ми визначаємося із загальнонаціональними пріоритетами та цілями, формуємо нове сучасне суспільство, будуємо і розвиваємо міцні партнерські та братерські відносини.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.