ЄВРОКЛУБИ НАШОЇ ГРОМАДИ

15.05.2021 в 13:04

Одна з форм організації молоді – євроклуб, який сприяє творчій реалізації її членів, залученню молоді до участі в європейських ініціативах, інформуванню з питань європейської інтеграції, громадянській освіті та громадській діяльності молоді.

Перші Євроклуби виникли в Португалії, звідки поширились в країнах Європи та в світі. В Україну Євроклуби прийшли у середині 1990-х років, після чого надзвичайно поширились у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах, громадських організаціях, закладах позашкільної освіти тощо.

Наша молодь активно розвивається у цьому напрямку. На території Роменської міської територіальної громади діють наступні євроклуби: Роменського ліцею №1 ім. П.І.Калнишевського, Роменської СЗОШ №2 І-ІІІ ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе, Роменської ЗОШ №7 І-ІІІ ст., Плавинищенського ліцею Роменської міської ради, Роменської малої академії наук та Роменської центральної міської бібліотеки для дорослих імені Бориса Антоненка-Давидовича.

Учасниками вищезазначених євро клубів для ознайомлення підготовлені творчі інформаційні матеріали.

Роменського ліцею №1 ім. П.І.Калнишевського

Роменської СЗОШ №2 І-ІІІ ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе

Роменської ЗОШ №7 І-ІІІ ст.

Роменської малої академії наук та Роменської центральної міської бібліотеки для дорослих імені Бориса Антоненка-Давидовича ПРЕЗЕНТАЦІЯ 1, ПРЕЗЕНТАЦІЯ 2

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.