ВЛАДА – ГРОМАДА: НАРАДА З ГОЛОВАМИ КВАРТАЛЬНИХ КОМІТЕТІВ МІСТА

04.03.2021 в 14:18

Відбулася перша планова нарада з головами органів самоорганізації населення міста Ромни. У її роботі взяли участь міський голова Олег СТОГНІЙ, керуючий справами виконкому Наталія МОСКАЛЕНКО, начальник відділу з питань внутрішньої політики Альона Павлусенко, начальник управління адміністративних послуг Павліна ОГАНЕСЯН.

Висвітлюючи стан справ у Ромнах, керманич зосередив увагу присутніх на співпраці квартальних комітетів з Виконавчим комітетом міської ради, особливо з управлінням житлово-комунального господарства, залученні депутатів міської ради та безпосередньо мешканців кварталів.

Окрема увага була закцентована на підготовчих роботах по санітарній очистці міста та благоустрою мікрорайонів, заключенні договорів на вивезення та утилізацію побутового сміття, виявленні стихійних сміттєзвалищ та аварійних дерев. Обговорено питання внесення змін до Положення про квартальні комітети у місті Ромни, затвердженого ще 02.12.2005 та проведення звітно-виборних зборів по квартальним комітетам міста з обрання/переобранням складу квартального комітету.

Присутнім доведена інформація щодо змін в законодавстві в частині надання адміністративних послуг та необхідності завіряти окремий вид довідок печаткою Виконавчого комітету Роменської міської ради.

Завершуючи зустріч, міський голова зазначив, що такі наради проходитимуть щомісячно, що дасть змогу швидше та дієвіше реагувати на критичні зауваження та пропозиції голів квартальних комітетів.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.