ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО РОЗПОДІЛУ ТА ПЕРЕДАЧІ НА БАЛАНС МАЙНА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

04.03.2021 в 14:38

Сьогодні, 04 березня 2021 року, у залі засідань Роменської міської ради на чолі з керуючим справами виконкому Наталією МОСКАЛЕНКО за участю заступників міського голови, управління економічного розвитку та балансоутримувачами комунального майна проведено нараду щодо розподілу та передачі на баланс майна комунальної власності.

У заході взяли участь керівники й головні бухгалтери комунальних підприємств та установ міської ради (балансоутримувачі комунального майна): Управління житлово-комунального господарства, відділи освіти та культури Виконавчого комітету, КП «Комбінат комунальних підприємств» РМР, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ромни» РМР, КП «Міськводоканал» РМР, КНП «Стоматологічна поліклініка» РМР.

На нараді розглянуто передавальні акти майна, що були затверджені рішенням Роменської міської ради від 24.02.2021 року. Присутні обговорили питання підготовки балансоутримувачами на чергову сесію проєктів рішень міської ради щодо розподілу та передачі на баланси майна, яке відноситься до сфери діяльності кожного із суб’єктів господарювання.

За повідомленням Управління економічного розвитку

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.