Про виробничий травматизм на підприємствах України

09.12.2019 в 10:56

Днями у Виконавчому комітеті Роменської міської радивідбувся семінар-нарада для спеціалістів з охорони праці підприємств та установ міста.

Основна тема семінару – виробничий травматизм на підприємствах України. Головний спеціаліст відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення ВалентинаЖмуркодоповіла про динаміку росту показників виробничого травматизму в Україні у 2019 році, охарактеризувала стан виробничого травматизму по галузях нагляду, зауважила, що більшість постраждалих – люди віком понад 50 років, тому саме цій категорії працівників необхідно приділяти більше уваги.

Головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Сумській області Олександр Слєпинін проінформував присутніх про нещасні випадки на виробництві, що стались на підприємствах Сумщини. Кожен випадок було обговорено, визначено причину виникнення та його наслідки.

Страховий експерт Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Владислав Пензій розповів про нещасні випадки, що стались на підприємствах міста у листопаді 2019 року.

            Учасникам семінару розповсюджені  методичні матеріали.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.