Поважаємо право та закон

10.12.2019 в 09:56

9 грудня 2019 року в рамках Всеукраїнського тижня права, з метою підвищення рівня правової культури, авторитету правосуддя, правосвідомості, для учнів  9-10 класів ЗОШ №4 в центральній міській бібліотеці для дорослих імені Бориса Антоненко-Давидовича відбулася  година права  – «Права і закони у твоєму житті: боротьба з корупцією, судочинство».

Перший заступник керівника місцевої прокуратури Анатолій Гриценко висвітлив практичні аспекти  корупційних діянь. Він нагадав присутнім, що на сьогодні існує чотири види відповідальності за корупцію: кримінальна, адміністративно-правова, цивільна та дисциплінарна. На конкретних прикладах Анатолій Олександрович розглянув різні види корупційних правопорушень, зокрема згадав про нововведення у кримінальному та кримінально-процесуальному кодексах, пов’язаних зі змінами в цій царині права.

 Секретар суду Віра Марюха ознайомила учнів з особливостями діяльності суду, його структурою, специфікою судочинства.  Віра Олександрівна представила слайдову презентацію про роботу суду в картинах відомих художників, ознайомила учнів з судовими справами Роменського суду 40-50-их років XX століття та запросила учнів на екскурсію до місцевого суду. У форматі відкритого діалогу учні отримали знання у сфері запобігання злочинності та корупції.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.