ПРО ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

12.07.2023 в 15:12

На черговій оперативній нараді при міському голові заслухано звіт завідувача сектору юридичної та кадрової роботи Управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради Олени СУХОДОЛЬСЬКОЇ про стан виконання розпорядження міського голови від 05.06.2023 № 71-ОД «Про підготовку місць масового відпочинку до купального сезону 2023 року». Згідно озвученою інформації обстежили ділянки річки Сула в місцях купання людей (колишня човнова станція в місті Ромни, «Веселий берег» в селі Пустовійтівка та колишній табір «Орбіта» в селі Москалівка) на предмет очистки річки від небезпечних предметів. Проведені заходи із облаштування місць відпочинку на воді: встановлені лавки, тіньові грибки, кабінки для перевдягання, сміттєві контейнери. Забезпечується постійний санітарний порядок на території місць відпочинку.

Обговорили питання стабільної роботи комунальних підприємств міста. Олег СТОГНІЙ наголосив на приведенні в належний стан дорожнього покриття після проведення ремонтних робіт на водопровідних, каналізаційних чи теплових мережах.

Керівники окремих управлінь, установ підприємств звітували про поточні питання. Зокрема, начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Валерій БОНДАРЕНКО поінформував, що продовжується робота з обстеження всіх захисних споруд цивільного захисту; вирішується питання облаштування якомога більшої кількості найпростіших укриттів у громаді. Очільник громади надав тижневий термін завершення облаштування укриттів підприємствам із обслуговування житлово-комунального фонду.

За повідомленням загального відділу

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.