Прийомна сім’я – можливість для дитини жити в родині

08.07.2020 в 10:52

Коли є тепла мамина посмішка, надійне батькове плече, добра порада брата, підтримка сестри, веселий сміх дітей і сповнений любові погляд чоловіка чи дружини – це найбільше щастя… У душі оселяється спокій та гармонія, якщо ти знаєш, що уся твоя родина щаслива і здорова.

День родини є відносно новим, проте, важливим й актуальним святом, тому що родина – найсвятіше, найцінніше, що є в житті кожної людини.

Сімейне виховання є пріоритетною формою виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В умовах реформування існуючої системи виховання дітей зазначеної категорії прийомна сім’я визначена як одна із пріоритетних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На сьогодні в м. Ромни функціонує 3 Дитячих будинки сімейного типу та 5 прийомних сімей, в яких виховується 32 статусних дитини. Роменський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечує постійне соціальне супроводження даних сімей. В цих сім’ях діти знайшли сімейний затишок, любов і піклування.

Хочеться побажати кожній прийомній родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у кожній домівці панують мир, злагода та порозуміння, ціниться своє сімейне вогнище, і щоб ніякі мінливості долі не могли роз’єднати найдорожче і цінне, що є в людини, – її родину.

Фото взято з архіву Роменського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.