ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА СТОГНІЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

09.11.2023 в 07:00

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Роменської громади!

Щиро вітаю всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати неоціненні духовні скарби українського народу.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками української національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Сьогодні ми святкуємо День культури у найскладніший час за весь період незалежності України. Рашисти нищать все українське. Вони ненавидять українську культуру. Розкрадають українські музеї, палять українські книжки, мародерять об’єкти культури. Але московська нечисть буде відповідати та заплатить за все. І ми цього дочекаємося. Завдяки українській армії.

Щиро дякую працівникам сфери культури, які взяли до рук зброю, які волонтерять, проводять благодійні концерти, допомагають та підіймають бойовий дух нашим воїнам. 

Бажаю всім працівникам сфери культури Роменської громади теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, добробуту, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Миру всім нам, а Україні – Перемоги!

Зі святом!

З повагою, 

міський голова – Олег СТОГНІЙ

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.