ПОПРИ ВІЙНУ УКРАЇНЦІ ОДРУЖУЮТЬСЯ: ЖИТТЯ ТРИВАЄ!

24.05.2023 в 07:07

Кольори мужності та безпеки все частіше прикрашають весільні фото: наші захисники попри складний час не відмовляють собі у здійсненні бажаного, а отже, непорушно вірять у Перемогу і щасливе майбутнє.

Розмаїття красивої виняткової історії кохання споглядають працівники ЦНАПу м. Ромни, засвідчуючи офіційно стосунки нареченого захисника України Руслана та його коханої Світлани. Оскільки Руслан військовослужбовець, наречені скористалися можливістю одружитися в день подачі заяви, тому, не чекаючи місяця, молодята вже зробили сміливий крок у сімейне життя.

Сьогодні, сказавши один одному “ТАК”, наші неймовірно прекрасні молодята підтвердили, що вони довіряють один одному не тільки руку й серце, а й своє життя та майбутнє. Крім того, щаслива наречена скористалася можливістю подати документи  на зміну прізвища.

Нагадуємо, кожен може офіційно зареєструвати свої стосунки в ЦНАПі м. Ромни. Для цього треба звернутися за адресою: м. Ромни, вул. Соборна, 13/71 та за телефонами: (05448) 5 29 15, (05448) 5 33 00, (098) 783-48-66.

Націю, яка під кулями сміється, закохується, одружується та народжує дітей, не перемогти. Ніколи, нікому!

За поданням центру надання адміністративних послуг міста Ромни

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.