ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ХІV МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

02.04.2024 в 15:18

В усіх областях України та місті Києві 3 лютого 2024 року відбувся фінальний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Фіналістами конкурсу стали 744 здобувачів закладів загальної середньої,  професійно-технічної освіти,  студенти та курсанти закладів вищої освіти.

Цьогоріч конкурс було присвячено 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря. Творчий конкурс дає можливість учасникам змагань вкотре звернутися до поетичного спадку Тараса Шевченка, продемонструвати високий рівень своїх літературних та філологічних здібностей.

Завдання фінального етапу конкурсу були суголосні із сучасністю. Виконуючи їх здобувачі освіти писали листи другові чи подружці, які сьогодні опинилися за кордоном і навчаються в іншій країні, українському героєві, який воює на фронті, а також працювали над есе за темами «Маленька благодать Шевченкового світу», «Слова-символи українського духу в поезіях Тараса Шевченка», «Героїчне у творах Тараса Шевченка», «Вірш Тараса Шевченка, який промовляє до всього світу», створювали проєкт сценарію фільму «Тарас Шевченко. Відкриття».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.03.2024 № 398-ОД «Про нагородження ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, які навчаються в закладах освіти України» визначено переможців Конкурсу.

У складі команди Сумської області брала участь у Конкурсі Валерія Мурзіна, учениця 8 класу Роменського ліцею № 1 ім. П. Калнишевського Роменської міської ради Сумської області, яка виборола ІІІ місце.

Щиро вітаємо Валерію та Телевну Ольгу Олексіївну, вчителя української мови та літератури, яка підготувала переможця фінального етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

За повідомленням Відділу освіти РМР

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.