ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

16.03.2021 в 14:31

Очільник громади Олег СТОГНІЙ надав доручення в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Валерію ВОВНЕНКУ забезпечити першочерговий комплекс заходів щодо благоустрою, зокрема: приведення в належний стан усіх автобусних зупинок на території громади, ремонту і встановлення дорожніх знаків, очищення доріг під бордюрами і ремонту відбійників, пофарбування шлагбаумів, побілки опор ліній електропередач та бордюрів, ремонту і заміни зруйнованих кришок колодязних люків, демонтажу незаконно встановленої реклами і ліквідації об’яв у невизначених місцях, визначення місць для висадження дерев.

Міський голова наголосив на проведенні роз’яснювальної роботи з фізичними особами-підприємцями, керівниками підприємств, установ та організацій щодо прибирання прилеглих територій, а також складанні протоколів про адміністративні порушення стосовно громадян, які порушують правила благоустрою.

Керівники окремих управлінь, установ, підприємств доповіли про актуальні питання роботи.

Директори комунальних підприємств «Міськводоканал» Юлія МАГДЕНКО і «Ромнитеплосервіс» Володимир БЄСЄДА порушили актуальну проблему щодо поетапної заміни водоканалізаційних і теплових мереж. Міський голова Олег СТОГНІЙ зауважив, що потрібно оперативно розробити схеми оптимізації мереж і брати участь в різних інвестиційних проектах; повідомив, що підписав лист про готовність брати участь у проекті Словацького агенства з розвитку міжнародної співпраці «SlovakAid». Це створює можливості для дослідження сучасного стану очищення води та стічних вод з рекомендаціями для подальших кроків і проведення геодезичної зйомки окремих вулиць міста на основі запропонованої концепції інженерних мереж.

Керівники підприємств по обслуговуванню житлового фонду зазначили, що проблемним залишається питання щодо вчасних і в повному обсязі розрахунків мешканців гуртожитків за електроенергію з ТОВ «ЕНЕРА СУМИ».

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ромни» Світлана ШВАЙКА наголосила на необхідності суворого дотримання протиепідеміологічних заходів у зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 і повідомила, що розпочато вакцинацію населення.

Очільник громади Олег СТОГНІЙ надав відповідні доручення щодо організації роботи безпосередньо на території сільських населених пунктів.

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.