НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ФОЛЬКЛОРНИЙ КОЛЕКТИВ «НАДВЕЧІР’Я» ГІДНО ПРЕДСТАВИВ РОМЕНЩИНУ НА СВЯТІ «МАСНИЦЯ. КОЛОДІЙ» У М. КИЇВ (ПИРОГОВО)

16.03.2021 в 15:43

Народний аматорський фольклорний колектив «Надвечір’я» (керівник Т. Горбачова) комунального закладу Роменської міської ради Сумської області «Великобубнівський будинок культури» 14 березня 2021 р. популяризував яскраві традиції рідного краю на святі «Масниця. Колодій», яке відбулося в Національному музеї народної архітектури та побуту України в м. Київ (Пирогово), за що отримали подяку від генерального директора музею Оксани ПОВЯКЕЛЬ.

Колектив «Надвечір’я» мав змогу поринути в атмосферу свята, проявити свій талант та переглянути виступи інших колективів з усіх куточків України, що стало неоціненним досвідом для учасників дійства.

Виступ колективу став можливий завдяки активному сприянню начальника відділу культури Роменської міської ради Тетяни БАЛЯБИ та директора ТОВ «Агрофірма «Лан» Володимира КИРИЧКА.

Відділ культури Роменської міської ради висловлює слова вдячності Володимиру КИРИЧКУ за спонсорську допомогу та фольклорному колективу «Надвечір’я» КЗ РМР «Великобубнівський БК» за гідне представлення Сумщини на цьому дивовижному святі, збереження та пропагування українських народних традицій та бажає нових творчих перемог.

За повідомленням відділу культури

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.