ОГОЛОШЕННЯ: ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ЖИТЛОВИХ УМОВ

04.03.2021 в 13:58

З метою забезпечення прозорості ведення обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та здійснення громадського контролю за розподілом і наданням житлових приміщень, на підставі постанови Кабінету  Міністрів України №238 від  11.03.2011 «Про єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов» створено Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов (далі – Реєстр).

По суті зазначений Реєстр є автоматизованою інформаційною системою збирання, накопичення, надання, захисту та обліку інформації про громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

До Реєстру вноситься вся необхідна інформація при взятті на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, зміни згідно поданих заяв громадян та виключається інформація про громадян, які відповідно до законодавства втратили право на поліпшення житлових умов та зняті з квартирного обліку.

До Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов вносяться громадяни, які підтвердили право перебувати на квартирному обліку та надали до відділу обліку та розподілу житла необхідні дані про себе та членів сім’ї.

Постійно на сайті міської  ради  та у засобах масової інформації  розміщуються оголошення для  громадян, які обліковуються у черзі на поліпшення житлових умов, про необхідність перереєстрації та поновлення  документів, для подальшої можливості занесення отриманої інформації до  Реєстру.  

Перешкодою для занесення даних до Реєстру є велика кількість черговиків, які відмовляються з’являтись на перереєстрацію або в яких немає можливості повідомити у зв’язку зі зміною місця проживання, відсутності  номерів мобільних телефонів та ін.

На виконання вимог чинного законодавства просимо усіх громадян, які перебувають на квартирному обліку у міськвиконкомі та/або підприємстві, установі, організації звернутися до відділу обліку і розподілу житла міськвиконкому (вул. Аптекарська, 19, каб. № 10 м. Ромни, тел.5-16-15) та/або відповідального підрозділу (особи) за ведення квартирного обліку на підприємстві, установі, організації для проходження щорічної перереєстрації.

За повідомленням відділу обліку і розподілу житла

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.