ЦЕЙ ДИВОСВІТ – БІБЛІОТЕКА

04.03.2021 в 11:36

Разом з початком весни відбулося  урочисте відкриття оновленої після ремонту Роменської центральної міської бібліотеки для дітей.

Протягом багатьох років юні користувачі і вся громада нашого міста чекали цього дня. Ні на секунду не було сумнівів, що їх мета здійсниться.

У результаті капітального ремонту бібліотека змінилася до невпізнання. Дитяча бібліотека перетворилась на сучасний функціональний простір, у популярне місце з атмосферою, де приємно проводити час, де хочеться креативити. Тут створена комфортна зона для проведення дозвілля з різними категоріями користувачів.

Цінителі дитячої книги, незалежно від місця проживання, зможуть відпочити в світлому, затишному, відремонтованому, яскраво оформленому приміщенні.

Привітати бібліотеку прийшли : заступник міського голови Олена ЮРАКОВА, начальник відділу культури Тетяна БАЛЯБА, директор МЦБС Ніна РОСЛОВА, депутати міської ради Людмила ВАСИЛЕНКО і Юлія ШПОТА, юні супер-читачі та гості.

Добрі слова на адресу дитячої бібліотеки звучали в кожному виступі.

Організатори свята в свою чергу запросили присутніх оглянути приміщення, відчути себе в бібліотеці щасливими мандрівниками та підготували для гостей багато приємних цікавинок.

Чекаємо всіх в оновленому приміщенні.

За повідомленням відділу культури

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.