Очільник міста Сергій Салатун зустрівся з підприємцями міста, які вимагають дозволу на здійснення торгівлі непродовольчими товарами

15.05.2020 в 15:18

15 травня 2020 року очільник міста Сергій Салатун зустрівся з підприємцями міста, які вимагають дозволу на здійснення торгівлі непродовольчими товарами , та надав роз’яснення, що Уряд на позачерговому засіданні 14 травня 2020 року прийняв рішення щодо відновлення роботи непродовольчих ринків за умови дотримання санітарно-епідемічних заходів безпеки за принципом роботи непродовольчих магазинів, але це рішення набуває чинності лише після опублікування. Тому ми чекаємо офіційного оприлюднення цього рішення і після цього приймемо відповідне рішення органу місцевого самоврядування.
Міський голова Сергій Салатун подякував підприємцям за дотримання карантинних заходів протягом двох місяців та зазначив: «Я розумію проблеми суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівельну діяльність на ринках міста та необхідність їх повернення на роботу і відновлення ділової активності. Наші рішення повинні бути виважені і відповідальні та знаходитись в рамках законодавчого поля. Відновлення роботи не означає, що коронавірус зник, тому ви повинні піклуватись про свою безпеку та безпеку покупців, забезпечуючи під час роботи дотримання вимог епідеміологічної служби».

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.