ОБГОВОРЕНО НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

14.06.2022 в 13:23

На щотижневій нараді при міському голові заслухано звіти начальника управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради Олени ГРЕБЕНЮК про підсумки роботи та комісії з питань перевірки готовності підприємств до проведення робіт з утримання твердих побутових відходів у належному протипожежному стані, утвореної розпорядженням міського голови від 05.05.2022 № 39-ОД, та комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території міста Ромни, утвореної рішенням виконавчого комітету від 20.05.2022 № 56. Роботу комісій визнано задовільною.

Очільник громади Олег СТОГНІЙ поінформував присутніх про зміну керівництва двох комунальних підприємств та представив нового директора КП «Міськводоканал» РМР» Юрія ГОДУХІНА, побажав йому найскоріше вникнути в роботу підприємства. Директор КП «ККП» РМР» Ігор ЩЕРБАК вже має досвід роботи на очолюваному підприємстві, зважаючи на це Олег СТОГНІЙ висловив надію щодо виведення підприємства на належний рівень і надав ряд конкретних доручень.

Заслухано також звіти про актуальні питання роботи окремих управлінь, установ, підприємств. Зокрема, обговорено стан підготовки до наступного опалювального сезону, а саме, заготівлю дров закладами культури, освіти й охорони здоров’я.

На завершення наради голова громади Олег СТОГНІЙ закликав усіх не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

За повідомлення загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.