МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

14.06.2022 в 15:10

Організація роботи з розгляду звернень та особистого прийому громадян є одним із важливих напрямків діяльності органів місцевого самоврядування, спрямований на захист конституційних прав і свобод людини і громадянина, зміцнення законності та правопорядку.

Особистий прийом міським головою Олегом СТОГНІЄМ проводиться двічі на місяць у другий та четвертий вівторок.

Цього вівторка під час прийому до очільника громади Олега СТОГНІЯ звернулося 4 мешканці громади, якими було порушено 5 питань: надання допомоги у працевлаштуванні, запобігання створенню стихійного сміттєзвалища, облаштування системи водовідведення, надання земельних ділянок, ремонт житлових приміщень.

За результатами спілкування відповідні структурні підрозділи отримали доручення від міського голови  щодо додаткового опрацювання та оперативного вирішення порушених під час прийому питань.

Повідомляємо, що слідуючий прийом громадян міським головою заплановано на 28 червня 2022 року. Консультації громадян щодо прийомів, їх попередній запис на прийом міським головою проводиться щоденно в робочі дні з 08.00 до 17.00 у кабінеті 4 та за телефонами: роб. 5-32-86, моб. 096/874-93-39.

За повідомлення загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.