НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ ОЛЕГА СТОГНІЯ З НАГОДИ ДНЯ СЕЛА БАЦМАНИ

31.07.2021 в 06:00

Сьогодні своє іменинне свято відзначає одне із наймальовничіших сіл нашої громади – село Бацмани. Від щирого серця вітаю всіх жителів села та його гостей з цією знаменною подією.

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. Саме мужність, працелюбність, оптимізм, віра в добро й справедливість наших пращурів, багато в чому сприяли зростанню та розвитку нашої маленької Батьківщини.

Упевнено можу сказати, що найбільшим її багатством є ви, його жителі – щирі, привітні, працьовиті та гостинні люди. І лише ваше уміле господарювання, любов до рідного краю стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної родини.

Низький уклін вам і велика шана за самовіддану працю! Висловлюю слова глибокої вдячності усім, хто вніс вклад у розвиток села. Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим поколінням нащадків підтримувати славетні традиції свого народу!

Тож, бажаю вам, шановні мешканці села Бацмани, добра та щастя, родинного затишку у ваших оселях, мирного неба, благополуччя та достатку вашим сім’ям, успіху в усіх ваших починаннях! Нехай здійсняться всі ваші мрії та надії на краще майбутнє!

 З повагою,

голова громади Олег СТОГНІЙ

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.