БАЦМАНИ: ДЕНЬ СЕЛА НАШОЇ ГРОМАДИ

31.07.2021 в 19:04

Берегти славні традиції й звичаї рідного краю, примножувати його здобутки на радість нащадкам, берегти село, не цуратися його свят і буднів – святий обов’язок кожного. Саме з цією метою за ініціативи міського голови Олега СТОГНІЯ було започатковано святкування Днів села.

Останнього дня липня свої обійми відкрили мешканці села Бацмани, які радо зустрічали гостей з усіх куточків Роменської міської територіальної  громади. Особливу увагу, звичайно ж, приділяли усім, хто народився і виріс, хто нині живе і працює тут.

Без сумніву, всі здобутки громади були б неможливими без щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів села, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням. Тож, під час урочистої частини кращих представників села було відзначено подяками Виконавчого комітету Роменської міської ради та цінними подарунками.

Усіх присутніх зі святом привітали голова Роменської міської територіальної громади Олег  СТОГНІЙ, заступник міського голови Вячеслав ОВРАМЕЦЬ, начальник відділу культури Роменської міської ради Тетяна БАЛЯБА та староста Виконавчого комітету Роменської міської ради Олена ЮРКЕВИЧ.

«Низький уклін вам і велика шана за самовіддану працю! Висловлюю слова глибокої вдячності усім, хто вніс вклад у розвиток села. Особлива подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим поколінням нащадків підтримувати славетні традиції свого народу! Бажаю вам, шановні мешканці села Бацмани, добра та щастя, родинного затишку у ваших оселях, мирного неба, благополуччя та достатку вашим сім’ям, успіху в усіх ваших починаннях! Нехай здійсняться всі ваші мрії та надії на краще майбутнє!», – звернувся з вітальним словом до присутніх очількик громади.

31 липня на святковому майданчику було весело та гамірно. Організаторам вдалося знайти свій оригінальний підхід до його відзначення, згуртувати небайдужих людей, а жителі села підтримали це починання з величезним ентузіазмом.

Для своїх земляків та гостей свята працівники та аматори Бацманівського об’єкту дозвіллєвої роботи подарували святковий концерт, який заряджав позитивними емоціями та дарував присутнім відчуття тепла та родинного затишку.

Протягом всього свята смачно пахло шашликами, звідусіль лунав сміх дітей, які весело стрибали на батутах та надувних гірках.  Панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День села – це свято єднання.

Нехай і надалі село процвітає, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.