Міністр у справах ветеранів з робочим візитом на Роменщині

23.05.2021 в 12:13

22 травня Роменщину відвідала міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна. На батьківщині останнього кошового Петра Калнишевського в с.Пустовійтівка гостей зустріли міський голова Олег Стогній, його заступники, представники райдержадміністрації та Роменського ОМТЦК (військомату). Обговорили проблеми ветеранів Роменської громади, а також вшанували пам’ять кошового, поклавши квіти до підніжжя пам’ятника, та відвідали церкву Петра Калнишевського. Спільною молитвою вшанували загиблих та помолилися за воїнів, що захищали й захищають Україну від ворога.

У с. Хоминці Юлія Лапутіна зустрілась із Світланою Дудкою, матір’ю двох Героїв, Юрія та Володимира, що загинули на початку війни від обстрілів ворога. Пані міністр разом із бригадним капеланом Василем Бринчаком відзначили материнський подвиг Світлани Анатоліївни, подякували за те, що виховала таких синів, та вручили церковну нагороду «За любов та жертовність до України».

Також відбулась зустріч міністра із представниками підрозділів територіальної оборони, навчальні збори якої відбуваються саме в ці дні. Разом обговорили питання важливості проведення подібних навчань, особливо для нашого регіону, зважаючи на близькість кордону з агресором. 

Наприкінці візиту гості зупинилися біля Стели пам’яті, віддавши шану загиблим Роменцям та згадавши всіх поіменно.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.