МЕДИЧНИЙ ПРОЄКТ МХП: «ЛІКАР ДЛЯ СЕЛА»

03.02.2023 в 10:16

На Сумщині завершилася соціальна ініціатива «Лікар для села».

Спеціально облаштований реактивами та медичним обладнанням медмобіль за 2 тижні об’їхав 10 населених пунктів Роменського району, де проводить свою виробничу діяльність ТОВ «МХП – Урожайна країна». Ще з 16 сіл здійснювався підвіз людей.

Головна мета проєкту дати людям можливість отримати безплатні консультації медиків-професіоналів та зменшити тиск на медичні заклади в містах і маленьких селах.

У межах проєкту мешканці Сумщини мали можливість отримати консультації: терапевта, офтальмолога, провести УЗД обстеження.

Усього було проведено 1068 оглядів людей із 26 населених пунктів регіону. При цьому 301 пацієнт незабаром отримає окуляри згідно з рецептом, який виписав лікар.

«Сьогодні повномасштабна війна торкнулася майже всіх мешканців Сумщини. Окрім ракетних та артобстрілів, ускладнився й до того нелегкий процес отримання якісної медичної допомоги в маленьких селах та селищах. Тож медмобіль, який курсував з 16 по 27 січня регіоном, безсумнівно зменшив тиск на районні та обласні лікарні. Люди мали змогу безоплатно, не виїжджаючи далеко за межі району, отримати кваліфіковану консультацію лікарів», – зазначив директор «Урожайної країни» Андрій РИБАЛКО.

 

«МХП як завжди підтримує та допомагає жителям нашої й інших громад. Люди дуже вдячні за такий неймовірний проєкт. Сподіваємося, що «Лікар для села» буде проводиться ще не один рік», – зауважив Руслан КУЗЬМЕНКО, староста Галківського старостинського округу.

«Медичний проєкт, що було реалізовано в співпраці з багатьма благодійними фондами, це в першу чергу, – для людей і про людей.  Вдячні погляди та слова мешканців населених пунктів, де побував за цей час медмобіль, свідчать про те, що ми робимо важливу справу», – наголосила Наталія БОГДАН, менеджер регіональний із соціальних проєктів Фонду «МХП – Громаді».

Наразі Сумщина передала естафету медичного проєкту іншим областям. Нині мебмобіль та лікарі працюють в Тернопільській та Хмельницькій областях. 

Проєкт «Лікар для села» став можливим за сприяння та підтримки Благодійного фонду «МХП – Громаді» й міжнародних партнерів Благодійного фонду МОАС-Україна, RMH Latvija та Благодійного фонду Оксани ДМИТРІЄВОЇ. Окрему подяку БФ «МХП-Громаді» також висловлює Фонду «Підтримую Добрі Справи».

За інформацією Фонду «МХП – Громаді»

 

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.