Комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянуто питання роботи непродовольчих ринків у місті

16.05.2020 в 15:17

Кабінет міністрів 14 травня ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року, які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків.
Міський голова Сергій Салатун терміново скликав комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на порядок денний було винесено питання роботи непродовольчих ринків у місті. Очільник міста Сергій Салатун підкреслив, що підприємці неодноразово зверталися до нього особисто із проханням вирішити дане питання, ми всі повинні з розумінням віднестися до складної ситуації та прийняти рішення.
Члени комісії, обговоривши дане питання прийшли до висновку надати дозвіл на здійснення торгівельної діяльності промисловими товарами на ринках міста лише у модулях та палатках. При чому заборонити здійснювати стихійну торгівлю під «відкритим небом».
Підприємці, які реалізують продовольчу групу товарів та молодняк свійської птиці можуть здійснювати свою діяльність лише на території ПООС «Роменський ринок» (як єдиний визначений оператор ринку харчових продуктів на території міста), так як даний вид торгівельної діяльності згідно з чинним законодавством України підпадає під категорію товарів, реалізація яких здійснюється на агропродовольчих ринках.
Начальник Роменського міськрайонного управління Головного управління держпродспоживслужби у Сумській області Олександр Ковальчук зазначив, що буде щоденно здійснюватися чіткий та неупереджений контроль за дотриманням норм чинного законодавства підприємцями, особливо за торгівлею агропродовольчими товарами. Головний лікар КП «Центральна районна лікарня» Валентина Гунькова підкреслила, що послаблення карантинних заходів – це не зняття карантину, тому за дотримання усіх встановлених вимог Кабміном несуть персональну відповідальність підприємці, що здійснюють торгівельну діяльність на ринках міста.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.