ДІТЯМ З ПРИЙОМНИХ СІМЕЙ ДО ДНЯ УСИНОВЛЕННЯ ВРУЧИЛИ СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ

30.09.2022 в 17:10

День усиновлення в Україні відзначають разом з великим християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії – біблійним прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові та вірності.

Працівники служби у справах дітей РМР привітали батьків вихователів дитячих будинків сімейного типу, прийомних батьків солодощами, також вітаємо з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього порівняно молодого свята.

Кожна дитина має право на виховання в сім’ї, потребує родинного тепла та турботи. Усиновити дитину-сироту – означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих, особливо в нелегкий для країни час, коли багато дітей потребують власної родини.

Висловлюємо велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі. Дякуємо всім, хто усиновлює дітей, бере їх під опіку, приймає в прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, і всім, для кого допомога дитині у пошуку родини є професією. Нехай разом з прекрасним моментом усиновлення у ваших сім’ях назавжди поселиться щастя, добробут і родинне благополуччя!

За повідомленням служби у справах дітей РМР

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.