ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В СИНЬО-ЖОВТИХ КОЛЬОРАХ ТА ВИШИВАНКАХ

24.08.2021 в 16:47

Урочистою ходою «Єднаймося під Державним Прапором України» розпочався вечірній блок святкових заходів.

У супроводі юних барабанщиць та духового оркестру Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій від підніжжя Покровської гори до центральної сцени прокрокували більше тисячі мешканців громади, одягнених у вишиванки.

Міський голова привітав роменців із 30-ю річницею незалежності України, наголосивши на тому, що успіхи громади – це досягнення кожного з нас, подякував усім за наполегливу працю та інтелектуальний внесок у розбудову країни, побажав, щоб серця наповнювалися гордістю за Батьківщину, прагненням єдності та порозуміння. «Ні в якому разі не зупиняйтеся! Не дозволяйте собі ніякого розчарування! Маєте розуміти, що наш шлях тільки розпочався», – процитував керманич Левка Лук’яненка.

Крім того, керівник громади Олег СТОГНІЙ спільно з головою Роменської районної ради Іваном ЯРЕМЕНКО вручили подяки  жителям громади, які зробили особливий внесок у розвиток рідного краю.

З вітальним словом до роменців звернувся депутат Сумської обласної ради Дмитро Кірюхін, привітавши з днем народження нашої держави, побажав міцного здоров’я, доброботу та нестримного розвитку.

Під час урочистостей у святковій атмосфері було вручено посвідчення про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» Олені МИСЮРІ, матері 5-ти дітей, а також перші паспорти громадянина України у вигляді пластикової ІD-картки – шести юним роменцям. Також міський голова привітав ровесницю незалежності нашої держави Харченко Юлію, яка цього ж дня святкує свій день народження. Цього ж дня наша громада поповнилася ще одним жителем громади – сьогодні народився хлопчик. Тож, бажаємо йому здоров’я та легкого життєвого шляху.

Продовжилося святкування неймовірним концертом та переглядом фільму «просто неба».

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.