18 травня відбулася 75 сесія міської ради

18.05.2020 в 15:15

Відбулась позачергова сімдесят п’ята сесія міської ради. До проекту порядку денного було включене питання щодо передачі з балансу КП «Комбінат комунальних підприємств» РМР на баланс управління житлово-комунального господарства щебеню, що був закуплений у 2019 році за бюджетні кошти  і зберігався на території цього підприємства. Необхідність прийняття рішення виникла через те, що відбувся тендер на виконання робіт по ремонту доріг з підсипкою щебенем, за умовами договору управління житлово-комунального господарства, як замовник, має передати виконавцю робіт підсипочний матеріал. Переможцем тендеру стало ТОВ «РОАД КОНСТРАКШН», яке запропонувало найбільш економічно вигідну цінову пропозицію у відкритих торгах. Цей проект рішення викликав бурхливу реакцію у депутатів. І хоча більшість депутатів усвідомлюють, що неприйняття рішення призведе, як мінімум, до зупинки робіт по підсипці ґрунтових доріг в місті на невизначений термін, все ж частина депутатів засумнівались у своєму рішенні щодо його підтримки. Деякі з них висловили підозру, що, забираючи щебінь з ККП, міська рада робить крок назустріч знищенню цього підприємства. В результаті з першої спроби рішення не було прийняте. Міському голові Сергієві Салатуну, заступнику міського голови Євгенію Лузану, начальнику управління житлово-комунального господарства Олександру Шевченку, голові постійної комісії Юлії Магденко довелось надавати чисельні пояснення щодо того, що щебінь є комунальною власністю і на благополуччя Комбінату комунальних підприємств він не впливає, що тендер відбувся відповідно до усіх вимог законодавства, що невиконання договірних умов (а саме, незабезпечення щебенем виконавця робіт) є загрозою для зриву виконання робіт та стягнення з Управліня штрафних санкцій, які будуть оплачуватися з бюджету міста. В результаті з третьої спроби рішення було підтримане депутатам.

За ініціативи голови постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності міста та регуляторної політики Юлії Магденко до порядку денного було внесено проект рішення, яким передбачається внесення змін до рішення міської ради про податки і збори на 2020 рік в м.Ромни. Цим рішенням встановлюється, що перша та друга групи платників єдиного податку в травні 2020 року звільняються від сплати цього податку. Рішенням передбачено, що  застосування зменшених ставок  єдиного податку здійснюється автоматично та не потребує подачі додаткових заяв з боку платників єдиного податку. Також передбачається, що у випадку, якщо цими категоріями платників вже було сплачено єдиний податок за травень 2020 року, то його сума буде зарахована в рахунок майбутніх платежів. Депутати одноголосно підтримали цей проект рішення.

Депутатом Миколою Страховим було внесено запит щодо необхідності врегулювання питання розташування торгівельних точок КП «Іллінський ярмарок», які унеможливлюють здійснення торгівлі магазинами, що розташовані про вул. Руденка. Депутати підтримали цей депутатський запит і направили його на опрацювання заступнику міського голови Євгенію Лузану.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.