ДО ВІДОМА ОТРИМУВАЧІВ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ТА РІДКОГО ПІЧНОГО ПОБУТОВОГО ПАЛИВА

09.10.2023 в 14:34

Відповідно до  Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (далі – Положення), житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян. При цьому житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного календарного року.

Пільга на придбання палива, у тому числі рідкого та скрапленого газу також призначається на календарний рік. Такою допомогою мають можливість скористатися ті сім’ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо та балонний газ для приготування їжі , що підтверджується довідкою про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та / або кухонного вогнища на твердому паливі.          

 Для отримання житлової субсидії та пільг на тверде паливо громадяни можуть звернутися до: Управління соціального захисту населення Роменської міської ради, що знаходиться за адресою: б-р. Шевченка, 8 тел.  098 252 04 29 (субсидія), 068 882 12 08 (пільги); Центру надання адміністративних послуг, що знаходиться за адресою: вул. Соборна, 13/71, м. Ромни тел. (05448) 5-33-00;  відділу обслуговування громадян  (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління  Пенсійного фонду України в Сумській області за адресою: вул. Гетьмана Мазепи, 3, м. Ромни тел. 067 164 62 45; до адміністратора віддаленого робочого місця в населених пунктах Роменської міської територіальної громади; через веб-Портал «Дія».

За повідомленням Управління соціального захисту населення Роменської міської ради

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.