Звітність

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ МІСТА РОМНИ

Звіт про надані адміністративні послуги 2018 рік

Підсумки роботи Центру надання адміністративних послуг за 2019 рік

 

Підсумкова робота Центру надання адміністративних послуг міста Ромни за 2019 рік

 2019 рік був насичений на позитивні зміни, що стосується роботи Центру надання адміністративних послуг міста Ромни, а саме: так, у минулому році Центр надання адміністративних послуг міста Ромни отримав як переможець другого раунду Програми «U-LEAD з Європою» меблі та техніку, у приміщенні було облаштовано місце самообслуговування для відвідувачів, установлено системи електронної черги та комплексної програми автоматизації роботи ЦНАП «Вулик», облаштовано архівне приміщення стелажами для зберігання справ. Загалом за минулий рік удалося  підвищити доступність та ефективність надання послуг на місцевому рівні, адже покращення якості надання адміністративних послуг є одним із ключових елементів успішного процесу децентралізації в Україні.

        Також одним із перших в області ЦНАП м. Ромни почав надавати послуги з питань державної реєстрації актів цивільного стану, тож запрошуємо мешканців міста скористатися вказаними послугами в нашому Центрі.

      У Центрі постійно здійснюється надання послуг з питань оформлення паспортних документів. Так, за минулий рік до Центру для отримання паспортних (біометричних документів) звернулося 2653 громадян.

    Ближчим часом планується розширення адміністративних послуг, які будуть надаватися в поточному році через Центр. А саме:  послуги соціального характеру та послуги з видачі водійських посвідчень Європейського зразку та інші. Тож слідкуйте за нашими новинами.

      Загалом за 2019 рік до ЦНАПу міста Ромни, звернулося близько 14483 осіб для отримання адміністративних послуг різних напрямків та було надано близько  3769 консультацій громадянам.

Діагарама 2 (9) (1) Діаграма 3 (4) (1)