Освіта

ЗАКЛАДИ ДОШКІЛЬНОЇ, ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

РОМЕНСЬКОЇ ОТГ

 

№з/п

Повна назва закладу, його підпорядкуванням

Адреса

ПІП керівника

№ телефону, робочий, мобільний

Електронна адреса закладу

Заклади дошкільної освіти Роменської ОТГ

1

Роменський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 «Чайка»

42000, вул. Монастирська, 9

МИХАЙЛІЧЕНКО Ліна Федорівна

5-18-37

shaika1@ukr.net

2

Роменський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 «Журавка»

42000, вул. Конотопська, 46

БОРГАН Тетяна Михайлівна

5-89-84

sadokgyravka@ukr.net

3

Роменський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 «Оленка»

42000, V провулок Маяковського, 3А

НІКОЛЮК Ірина Володимирівна

7-29-22

dnz_olenka@ukr.net

4

Роменський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 «Малятко»

42000, вул. Прокопенка, 68

СТУКАНОВА Наталія Петрівна

3-10-89

dnz4malyatko@ukr.net

5

Роменський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 5»Веселка»

42000, вул. Пушкіна, 25

ПОЛІЩУЧЕНКО Галина Петрівна

5-40-17

dnz5_veselka@ukr.net

6

Роменський  заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 6 «Зірочка»

42004, вул. Берегова, 20

КОРЖ Ольга Олексіївна

7-97-43

dnzzirochka@i.ua

7

Роменський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 7 «Калинка»

42000, вул. Леоніда Полтави, 38

КАЛУГА Тетяна Олександрівна

7-19-32

kalynka7@i.ua

8

Роменський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8 Дзвіночок»

42000, вул. 9 Травня, 24

СЛЄПКО Віра Михайлівна

7-92-27

dnz8_dzvinochok@ukr.net

9

Роменський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 9 «Фіалка»

42000, вул. Гетьмана Мазепи, 55

СОКОЛОВСЬКА Ніна Іванівна

3-26-50

fialka_romny@ukr.net

10

Роменський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 10 «Казка»

42000, вул. Гетьмана Мазепи, 55А

ШЕРЕМЕТ Олена Ігорівна

3-23-37

dnzkazka10@ukr.net

11

Біловодський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Роменської міської ради Сумської області

вул. Миру, 10А, с. Біловод Роменського району Сумської області, 42065

МАЖАР Наталія Олександрівна

0983380143

bilovod.dnz@ukr.net

12

Бобрицький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Ялинка» Роменської міської ради Сумської області

вул. Шкільна, 2, с. Бобрик Роменського району Сумської області, 42070

МОСКАЛЕНКО Валентина Пантеліївна

0989146064

bobrykzdo@gmail.com

13

Великобубнівський заклад дошкільної освіти (Центр розвитку дитини) «Берізка» Роменської міської ради Сумської області

вул. Новоселівка, 13, с. Великі Бубни Роменського району Сумської області, 42037

КОРНУХ Тетяна Миколаївна

0675722601

vbdnzberizka@ukr.net

14

Коржівський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Берізка» Роменської міської ради Сумської області

вул. Кооперативна, 13, с. Коржі Роменського району Сумської області, 42063

ЛИТОВЧЕНКО Ольга Іванівна

0970175572

korgi-sadik@ukr.net

15

Миколаївський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» Роменської міської ради Сумської області

вул. Берегова, 3, с. Миколаївка Роменського району Сумської області, 42046

ПРОТИВЕНЬ Ніна Олексіївна

0984266748

mikol-sadok@ukr.net

16

Перехретівський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Малятко» Роменської міської ради Сумської області

вул. Соборна, 76, с. Перехрестівка Роменського району Сумської області, 42073

ШАРАЙ Наталія Миколаївна

0978729265

perexrest.dnz@ukr.net

17

Пустовійтівський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Золота рибка» Роменської міської ради Сумської області

IV провулок Центральної, 6, с. Пустовійтівка Роменського району Сумської області, 42020

ШКОЛА Світлана Олександрівна

0984202685

pustsadik@gmail.com

18

Плавинищенський заклад дошкільної освіти (ясла- садок) «Теремок» Роменської міської ради Сумської області

площа Українська, 48, с. Плавинище Роменського району Сумської області

КРИВОГУЗ Тетяна Василівна

0987048017

pdnzteremok@gmail.com

19

Рогинський заклад дошкільної освіти (ясла- садок) «Берізка» Роменської міської ради Сумської області

вул. Механізаторів, 2, с. Рогинці Роменського району Сумської області, 42044

АЛЬБІТ Ніна Віталіївна

0966106767

berizkasadr@ukr.net

Заклади загальної середньої освіти Роменської ОТГ

1

Роменська спеціалізовна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І.Калнишевського

42000, вул. Пушкіна, 15

СУДЬЇНА Валентина Володимирівна

5-43-35

5-40-03

school-1-romny@ukr.net

2

Роменська спеціалізовна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе

42000, вул. Соборна, 33

СКРИПКА Лідія Олексіївна

5-24-05

banahlem@ukr.net

3

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

42000, вул. Монастирська, 2

СПИЧКА Лариса Олександрівна

5-41-29

shkol4@ukr.net

4

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

42000, вул. Прокопенка, 76

ДІХНИЧ Наталія Федорівна

3-15-90

romny-school5@ukr.net

5

Роменська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6

42000, вул. Всіхсвятська, 5

БОЯРКО Оксана Юріївна

7-29-21

romny.school6.@gmail.com

6

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

42004, вул. Полтавська, 32

ФЕДЬКО Світлана Василівна

7-97-94

romny.school7@gmail.com

7

Роменська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8

42004, вул. Троїцька, 94

ПРОКОПЕНКО Тетяна Іванівна

7-80-36

shool8@ukr.net

8

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10

42000, вул. Конотопська, 50

МОРОЗ Наталія Вікторівна

5-89-91

scool10@ukr.net

9

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11

42000, вул. Горького, 121

ЗЕЛЕНСЬКА Вікторія Володимирівна

5-22-26

r_school_11@ukr.net

10

Біловодський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Роменської міської ради Сумської області

с. Біловод, б-р Миру, 15

БІЛИК Віталій Давидович

9-83-32 0984703260

bilovodshcool@ukr.net

11

Бобрицький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Роменської міської ради Сумської 32області

с. Бобрик, вул. Київська, 60

КОРЕНІВСЬКИЙ Олексій Григорович

9-46-43

0680701452

bobrykschool@ukr.net

12

Коржівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Роменської міської ради Сумської області

с. Коржі, вул. Роменська, 5

ЗАБАРА Алла Карлівна

9-06-30

0962337483

korzhi-school@ukr.net

13

Миколаївський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Роменської міської ради Сумської області

с. Миколаївка, вул. Центральна, 9

МАТЯШ Тетяна Миколаївна

9-81-47

0961973550

mykolschoolromn@ukr.net

14

Перехрестівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Роменської міської ради Сумської області

с. Перехрестівка, вул. Соборна, 69

СТОЛЯРОВ Вадим Олександрович

9-25-89

0968367608

perehrestivka@ukr.net

15

Пустовійтівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів імені Петра Калнишевського Роменської міської ради Сумської області

с. Пустовійтівка, вул. Центральна, 7

ТАРАСЕНКО Валентин Володимирович

9-51-35

0967012631

pustschool2013@gmail.com

16

Плавинищенський ліцей Роменської міської ради Сумської області

с.  Плавинище, площа Українська, 52

ПОНОМАРЕНКО Ольга Федорівна

9-86-48

0679121528

s-salivon@ukr.net

17

Рогинський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Роменської міської ради Сумської області

с. Рогинці, вул. Центральна, 1

МОСКОВЕЦЬ Інна Олексіївна

9-31-24

0960692443

shkola2017@meta.ua

18

Герасимівський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Роменської міської ради Сумської області

с. Герасимівка, вул. Герасимівська, 1

ЧЕПУРКО Валерій Миколайович

7-99-35

0984693346

gerasymivka@gmail.com

19

Овлашівський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Роменської міської ради Сумської області

с. Овлаші, вул. Шевченка, 38

ГОРБИК Зінаїда Григорівна

9-39-04

0987988036

ovlashi.schola@ukr.net

20

Бацманівський навчально-виховний комплекс: заклад загальної середньої освіти I-III ступенів – заклад дошкільної освіти Роменської міської ради Сумської області

с. Бацмани, вул. Перемоги, 21-А

ЧУХАЛЬ Ольга Олександрівна

9-89-26

0984684314

basmany@ukr.net

21

Гришинський навчально-виховний комплекс: заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – заклад дошкільної освіти Роменської міської ради Сумської області

с. Гаврилівка, вул. Миру, 60

КАРТАВИЙ Олег Миколайович

9-44-40

0681072722

panalik@ukr.net

22

Погожокриницький ліцей Роменської міської ради Сумської області

с. Погожа Криниця, вул. Центральна, 13

БАБАК Юлія Василівна

9-20-42

0671743962

pohozhaschool@gmail.com

23

Великобубнівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Роменської міської ради Сумської області

с. Великі Бубни, вул. Центральна, 19

ВЕЛИЧКО Василь Андрійович

9-23-40

0974075429

vbubny@ ukr.net

24

Перехрестівський заклад загальної середньої освіти III ступеня Роменської міської ради Сумської області

с. Перехрестівка, вул. Вишнева, 19

ВЕДМІДЬ Анатолій Сергійович

0980585071

perehrestivka.2012@gmail.com

Заклади позашкільної освіти Роменської ОТГ

1

Комунальний заклад «Міжшкільний навчально-виховний комбінат»

42004, вул. Гоголя, 15

ДИННІК Наталія Володимирівна

7-97-71

mnvk_romny@ukr.net

2

Комунальний заклад «Роменська дитячо-юнацька школа імені Віктора Гречаного Роменської міської ради Сумської області»

42000, вул. Шевченка, 4

ВАСИЛЕЦЬ Ганна Леонідівна

5-16-01

dussharomny1961@ukr.net

3

Комунальний заклад «Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю ім. І. Кавалерідзе»

42000, вул. Гетьмана Мазепи, 39

ВАСЮТА Олександра Володимирівна

3-12-87

center_molodi.romny@ukr.net

4

Комунальний заклад «Роменська міська мала академія наук учнівської молоді Роменської міської ради Сумської області»

42000, вул. Соборна, 41

АНДРУЩЕНКО Оксана Олексіївна

5-40-47

romny.man@ukr.net

5

Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр»

42000, вул. Коржівська, 2

ШИМКО Юлія Іванівна

096 1513692

irs-romny@ukr.net