ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА СТОГНІЯ ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

15.02.2023 в 07:00

Шановні ветерани війни та члени їх сімей!

Сьогодні Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ту річницю виведення військ з Афганістану.

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України.

На долю «воїнів-інтернаціоналістів» випали тяжкі випробування, їхнім сім’ям довелося впізнати справжню ціну війни і миру. Тож куди б не закинула доля наших земляків, яким доводиться брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконують військовий обов’язок, за що заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України, як країни-миротворця!

24-го лютого, коли рф розпочала повномасштабне вторгнення на територію України, воїни Афганської війни знову підставили своє плече, взяли в руки зброю й вже довгі місяці захищають свободу та цілісність держави.

Бажаю відважним воїнам, щоб біль війни назавжди залишився у минулому, щоб ваше життя було наповнене щастям, добробутом та успіхом, а на українську землю повернулися мир і благополуччя.

У глибокій шанобі схиляю голову перед тими, чиє безцінне життя обірвалось на полі бою. Український народ завжди буде пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.

З повагою – міський голова Олег СТОГНІЙ

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.