ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА СТОГНІЯ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

29.08.2023 в 06:30
Шановні жителі Роменської громади!

Третій рік поспіль, 29 серпня, ми вшановуємо пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відповідно до Указу Президента України.

Боротьба українського народу за незалежність тривала багато століть, а окремою сторінкою цієї споконвічної боротьби стали бої із російським агресором наприкінці літа 2014 року. Їх трагічним та героїчним символом, але водночас і прикладом нездоланності воїнського духу українців, став Іловайськ, де українські воїни опинилися сам на сам із підступним та нещадним ворогом.

«Іловайський котел» у нашій історії залишиться як величезне горе, і водночас – приклад героїзму і самовіддачі людей, які гинули під шквалом вогню, і тих, які вижили. Навіки у пам’яті нащадків залишаться й інші військові операції в ході проведення антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил: оборона Донецького аеропорту, бої на Світлодарській дузі, за Авдіївку, Дебальцеве, 32-й блокпост та інші.

Не забуваймо про подвиги наших Героїв, шануймо пам’ять українських синів, які віддали свої життя за єдину, незалежну Україну, за нас з вами, за мир на рідній землі.

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам України!

З повагою,

міський голова – Олег СТОГНІЙ

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.