ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З ЛІТНЬОГО БІАТЛОНУ

30.07.2021 в 10:38

З 26 по 28 липня на навчально-тренувальній базі «Динамо» у м. Суми проводилися Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат, присвячені пам’яті МСМКУ Романа ЗВОНКОВА.

Спортсмени змагалися у спринтерських гонках на лижоролерах з двома вогневими рубежами у трьох вікових групах, завоювавши наступні призові місця:

  • ПРИХОДЬКО Ксенія (Роменський коледж СНАУ) (вікова група 2004-2005 р.н.) святкувала перемогу на дистанції 7,5 км;
  • МАРЧЕНКО Артур (Роменський коледж СНАУ) (вікова група 2006-2007 р.н.) показав другий час на дистанції 6 км.

29 липня відбулися обласні змагання, присвячені відкриттю ХХХІІ літніх Олімпійських Ігор в Токіо на призи відділення НОК України в Сумській області, в програмі – індивідуальні гонки з чотирма вогневими рубежами у двох вікових групах.

Серед учасників та призерів вихованці Роменської дитячо-юнацької спортивної школи ім. П. Калнишевсько зайняв ІІ місце на дистанції 10 км – СУПРУН Сергій, вікова група 2005 р.н. та старші (Пустовійтівська ЗОШ).

Призери та переможці нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками Федерації біатлону України, Сумської обласної організації  фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, Сумського відділення Національного Олімпійського комітету України.

Готував команду тренер-викладач Олександр КАСЬЯН.

 За повідомленням Роменської дитячо-юнацької спортивної школи ім. П. Калнишевського

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.