ВИХОВАНЦІ РОМЕНСЬКОЇ ДЮСШ ІМ. П. КАЛНИШЕВСЬКОГО ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ З БІАТЛОНУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

22.02.2021 в 12:02

Нещодавно на навчально-тренувальній базі «Динамо» м. Суми проводилися Всеукраїнські змагання з біатлону, в яких брали участь юнаки та дівчата в трьох вікових групах: старша група – 2002, 2003 р.н., середня –   2004, 2005 р.н. та молодша – 2006, 2007 р.н. Програма змагань – індивідуальні гонки та змішані естафети.

У змаганнях приймали участь спортсмени дитячо-юнацьких спортивних шкіл Сумської, Харківської, Київської, Львівської областей та м. Київ. Серед учасників і команда Роменської ДЮСШ ім. П. Калнишевського, вихованці якої піднімалися на п’єдестал пошани в особистому заліку:

– СУПРУН Сергій (Пустовійтівський ЗЗСО) за перемогу в індивідуальній гонці на дистанції 10 км, з чотирма вогневими рубежами серед старших юнаків;

– ПРИХОДЬКО Ксенія (Роменський фаховий коледж СНАУ) посіла третє місце у середній віковій групі на дистанції 7,5 км;

– МАРЧЕНКО Артем (Роменський фаховий коледж СНАУ) на дистанції 7,5 км був третім у молодшій групі.

Команда спортивної школи в змішаній естафеті, в якій учасники долали дистанцію 6 км з двома вогневими рубежами в старшій віковій групі в складі СТЕТЮХИ Яни (Роменська ЗОШ №10), ОЛІЙНИКА Євгена (Роменський фаховий коледж КНЕУ), Приходько Ксенії, СУПРУНА Сергія зайняла почесне друге місце.

Переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями Міністерства молоді та спорту України.

За повідомленням відділу освіти

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.