ЖИТТЯ ПЕРЕМОЖЕ СМЕРТЬ, А СВІТЛО – ТЕМРЯВУ: У РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЯ СКОРБОТНІ ЗАХОДИ ДО РІЧНИЦІ ШИРОКОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬК НА ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ

24.02.2024 в 10:30

24 лютого 2022 року виповнюється два роки від початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України.

З метою віддання шани подвигу Українського народу у відсічі російської агресії в Роменській міській територіальній громаді відбулись скорботні заходи біля Меморіалу загиблим військовослужбовцям та зруйнованого Роменського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 8 І-ІІ ступенів № 8.

Цей день, мабуть, найважчий день в історії незалежної України. День, коли почалася війна, коли було зруйновано спокій на нашій землі. День, коли горіло і небо, і земля…

У церемонії покладання квітів та встановлення лампадок разом з рідними загиблих Героїв взяли участь: міський голова Олег СТОГНІЙ, керуючий справами виконавчого комітету Наталія МОСКАЛЕНКО, заступники з питань діяльності виконавчих органів ради Василь МАРЮХА та Владислав СУХОДОЛЬСЬКИЙ, заступник голови Роменської районної ради Василь МАЛИК, т.в.о. начальника Роменського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області Михайло ІЛЬНИЦЬКИЙ, військовослужбовці та представники ДСНС, депутати, працівники Виконавчого комітету Роменської міської ради та її структурних підрозділів, духовенство та небайдужі мешканці громади.

Зі словами шани та подяки до присутніх звернувся очільник громади Олег СТОГНІЙ: «Війна… Скільки болю, гіркоти, самотності і смерті несе в собі це слово! Війна – це породження зла. Людського зла. Війна – це не тільки минуле людства, це, на жаль, сьогодення… Ця війна вже триває десять років, два з яких – повномасштабне вторгнення. У часи важких випробувань наші захисники мужньо боронять Україну, навіть ціною власного життя. Вони не обирали стати героями, але ними стали. Згадаймо обличчя, імена наших військовослужбовців, які поповнили Небесне військо! Схилімо голови у глибокій скорботі… Ніколи не пробачимо, ніколи не забудемо!».

Духовенство громади  протоієреї Ігор МУРИЙ та Василь БРИНЧАК провели поминальну літію за всіх героїв, які поклали життя на вівтар свободи Української держави. У скорботній хвилині мовчання присутні низько вклонилися перед усіма загиблими. З глибокою шаною перед світлою пам’яттю воїнів, поклали квіти й запалили лампадки…

Скорботний захід продовжився на території зруйнованого закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 8. Керівництво громади, освітяни разом із близькими родичами загиблих працівників зруйнованого навчального закладу, учнями доєдналися до спільної молитви військового капелана Василя БРИНЧАКА. З болем та сумом мешканці громади вшанували пам’ять мирних мешканців, що загинули від російської агресії.

Цього дня на всій території Роменської міської територіальної громади, в  старостинських округах відбулись покладання квітів до меморіальних дошок, місць поховань загиблих захисників та працівників, що загинули внаслідок ракетного обстрілу підстанції.

Вічна шана та світла пам‘ять усім, чиє життя забрала війна…

Слава всім, хто воює за Україну! І хоч боротьба ще триває, та ми віримо в нашу Перемогу над ворогом!

Разом — до Миру!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.