ТРИВАЄ РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

06.10.2021 в 17:12

06.10.2021 в залі засідань Роменської міської ради відбулось чергове засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Роменської міської територіальної громади до 2027 року і Плану заходів щодо її реалізації.

У процесі підготовки члени робочої групи спільно із виконавцем робіт та за участі громадськості пройшли усі необхідні етапи підготовки Стратегії розвитку громади:

  • аналіз опитування громадської думки;
  • підготовку SWOT аналізу можливостей і загроз розвитку громади;
  • формулювання Стратегічного бачення та Місії громади;
  • розробку Стратегічних та Оперативних цілей та наповнення їх Основними завданнями.

На даний час структурними підрозділами та комунальними некомерційними підприємствами охорони здоров’я підготовлено пропозиції щодо наповнення «дерева цілей» проектами, спрямованими на збалансований розвиток громади в таких напрямках: підвищення конкурентоспроможності економіки, рівня якості життя людей, розвиток людського потенціалу та соціальної сфери.

Під час засідання члени робочої групи розглянули подані технічні завдання проектів за пріоритетними цілями; по ряду проектів необхідно виконати доопрацювання. Також вирішено доповнити План заходів проектами в межах фінансового ресурсу громади та з максимальним охопленням реальних і дійсно необхідних потреб по сферах життєдіяльності громади. Для цього буде проведено окремі зустрічі по галузях.

За повідомленням управління економічного розвитку

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.