Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

13.11.2020 в 12:03

13.11.2020 відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Салатуна.

На засіданні комісії було заслухано звернення Ради підприємців м. Ромни щодо не запровадження на території міста режиму карантину вихідного дня для суб’єктів господарювання.

Міський голова наголосив, що  Постанова Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641»   є обов’язковою для виконання усіма мешканцями на території міста і закликав  підприємців дотримуватися вимог чинного законодавства.

Заслухавши інформацію керівників лікувальних закладів міста щодо вкрай напруженої ситуації із захворюванням на коронавірус,  міська комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дала доручення Роменському міському управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області спільно з Роменським відділом поліції ГУНП в Сумській області здійснити перевірки законності діяльності  кінотеатрів, фітнес-центрів та ТРЦ в м. Ромни, а постійно діючій мобільній групі з контролю за виконанням розпорядження міського голови від 16.03.2020 № 41-ОД «Про зупинення об’єктів загального користування, розташованих у м. Ромни, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену корона вірусом COVID19» впорядкувати торгівлю у невстановлених місцях по вул. Соборна та вул. Руденка.    

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.