Запрошуємо на Ukrainian Organic Export Days (UOED)

13.07.2021 в 09:38

Інформуємо, що з 20 вересня по 01 жовтня 2021 року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» проводить міжнародний захід Ukrainian Organic Export Days (UOED). Це масштабний проект, покликаний представити органічний потенціал України міжнародній спільноті, налагодити співпрацю між українськими органічними виробниками та потенційними партнерами за кордоном.

Учасники проекту матимуть можливість взяти участь у заздалегідь підготовлених бізнес-зустрічах з потенційними партнерами з країн ЄС та у тренінгу з ведення В2В-онлайн перемовин, ознайомитись з торговими можливостями та проаналізувати пріоритетні ринки для експорту.

До участі запрошуються українські виробники органічних харчових продуктів, які можуть підтвердити органічне походження продукції відповідним сертифікатом, наприклад: BioSuisse, NOP, USDA, EU Organic Bio та інші.

UOED реалізується спільно з Асоціацією «Ягідництво України» та став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), який виконується компанією Chemonics International, а також за підтримки Швейцарії в рамах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Контактна особа: Пащуков Сергій, мобільний телефон: 066 423 53 23,
e-mail: spashchukov@epo.org.ua.

За повідомленням управління економічного розвитку

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.