З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ, ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ РОМЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

01.10.2023 в 06:40

Шановні освітяни, сіячі доброго, мудрого, вічного! 

У час, коли Україна потерпає від ворожої агресії, коли всі наші зусилля спрямовані на оборону рідної землі, ви продовжуєте свою роботу на навчальному фронті, забезпечуючи знаннями підростаюче покоління.  

На тлі війни Ви продовжуєте навчати, надихати, розкривати таланти дітей, перемагати в конкурсах, олімпіадах – всіма силами боротися за майбутнє України своїми знаннями. 

Досягнення учнів, їх перемоги та здобутки — результат Вашої клопіткої праці, підготовки та підтримки.  

У ваших дбайливих руках знаходиться найцінніше, що є у нас – це діти! На вас з довірою і надією дивляться тисячі дитячих очей. Саме Ваше слово знаходить відлуння у душах дітей, яким відбудовувати і розвивати нашу Україну. 

Ваш талант, мудрість і любов виховали вже не одне покоління розумних, успішних і сміливих українців, які сьогодні дають гідну відсіч ворогу.  

Я вдячний усім Вам за незламність і дух, який дозволяє навіть під час воєнного стану вірити в те, що у наших дітей обов’язково буде гідне майбутнє. 

На жаль цьогорічний День працівників освіти з присмаком гіркоти – ворожий безпілотник вщент зруйнував навчальний заклад м. Ромни та забрав життя 4 (чотирьох) освітян нашої громади… Вшановуємо пам’ять тих вчителів та педагогів, яких сьогодні вже немає з нами… 

Нехай ніщо у світі не зможе завадити Вам навчати наших дітей! 

Бажаю нам усім Миру в нашій Незламній Країні, міцного здоров’я Вам та Вашим сім’ям, енергії та натхнення для реалізації нових творчих планів у професійній діяльності! 

Освітянський фронт – надійний та міцний, адже знання – це сила. 

Сила – це перемога.

Перемога – це наше майбутнє.  

Наше майбутнє – це Україна!

 

З повагою, 

міський голова – Олег СТОГНІЙ 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.