З НАГОДИ СВЯТА ВІДЗНАЧЕНО ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ОФІЦЕРІВ ГРОМАДИ

26.05.2023 в 16:18

Напередодні професійного свята – Дня дільничного офіцера поліції – міський голова Олег СТОГНІЙ та т.в.о. начальника Роменського районного відділу ГУНП в Сумській області Михайло ІЛЬНИЦЬКИЙ привітали поліцейських офіцерів громади.

З нагоди свята та за добросовісне виконання службових обов’язків, досягнення значних успіхів в оперативно-службовій діяльності зі зміцнення законності й правопорядку, високу професійну майстерність, ініціативу й наполегливість нагороджено грамотами Виконавчого комітету Роменської міської ради поліцейських офіцерів громади сектору превенції Роменського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області капітана поліції Володимира САНГУЛУ та лейтенанта поліції Андрія РУДИКА.

«Ваша професія вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже саме від вміння невідкладно приймати рішення залежить спокій мешканців населених пунктів. Ваша служба вимагає твердого характеру, практичного досвіду, знань та умінь, особливо в умовах воєнного стану. Міцного здоров’я і подальших досягнень у нелегкій, але такій потрібній людям службі, – зазначив у вітальному виступі очільник громади Олег СТОГНІЙ.

Щира подяка поліцейським офіцерам громади які пов’язали своє життя з ризикованою та надзвичайно важливою справою – служити суспільству та надавати допомогу тим, хто цього потребує.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.