ОБ’ЄДНАНІ КОЗАЦЬКИМ ДУХОМ: З НАГОДИ ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ВІДБУЛОСЯ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО ПАМ’ЯТНИКА ВИДАТНОМУ ДІЯЧІВ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ ПЕТРУ КАЛНИШЕВСЬКОМУ

01.10.2023 в 09:36

1 жовтня – визначний день, овіяний волелюбством і незламністю українського духу. Це особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо пам’яті захисників рідної землі вклоняємося подвигу наших предків – славних козаків.

З нагоди Дня козацтва відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника останньому кошовому отаману Запорізької Січі П. Калнишевському в селі Пустовійтівка за участі керівництва громади, на чолі з міським головою Олегом СТОГНІЄМ та небайдужими мешканцями. На знак вшанування пам’яті захисників присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника видатному діячеві українського державотворення та вшанувавши пам’ять тих, чиє життя забрала війна хвилиною мовчання.

“Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на території України. Героїчні подвиги наших захисників назавжди залишаться в народній пам’яті, а самовідданість та віра в ПЕРЕМОГУ надихатимуть нас і надалі, додаватимуть сил та наснаги йти вперед та перемагати! Вічна пам’ять загиблим Героям… Здоров’я, сили та Божого благословення теперішнім Захисникам України!” – звернувся до присутніх очільник Роменської громади.

На заході звучали твори у виконанні народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Посульські козаки», керівник заслужений працівник культури України Володимир МЕЛЕШКО, які своєю творчістю відроджують і широко пропагують серед населення українську народну музику і пісню, особливо твори козацької доби, та пісні місцевих композиторів.

Світла пам’ять залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу нашої Батьківщини. Ми на власні очі бачимо героїзм бійців, які захищають Україну на фронті, роботу волонтерів. Пишаємось кожним і дякуємо за мирне небо над головою.

Обов’язково переможемо, бо маємо козацький дух дволі до ПЕРЕМОГИ!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада ” https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.