ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА СТОГНІЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ

21.02.2024 в 06:30

“Ну що б, здавалося, слова….
Слова та голос – більш нічого. 
А серце б’ється, ожива, як їх почує!…”

Тарас Шевченко

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це свято є особливим для кожного українця, адже мова є найціннішим багатовіковим надбанням, душею нашого народу та його генетичним кодом. Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Протягом багатьох віків наші предки не лише відстоювали свободу рідної української землі, а й право на існування та визнання української мови.

Нині важкі для нашої країни дні. Наша прекрасна, милозвучна і багатогранна українська мова набула по-справжньому нового й надважливого значення для кожного українця. Якщо до початку повномасштабного військового вторгнення рф на нашу землю дехто вважав, що питання мови не на часі, то з приходом окупанта у наш дім кожне серце з перших ракетних ударів перетворилося на щиро українське.

Наша мова – велична, щедра, барвінкова – стала знаком незламності та нашою силою в час героїчного протистояння лютому ворогу. Українське слово звучить не менш гучніше від гармат, українців чують та знають в усіх куточках світу, а “Слава Україні” розуміють, будь-де, не потребуючи перекладу.

Мова – це зброя! Шануймо материнську мову, говорімо українською, будьмо непереможними у боротьбі за свою незалежність, за Україну! ПЕРЕМАГАЄ МОВА – ПЕРЕМОЖЕ Й УКРАЇНА!

З повагою – міський голова Олег СТОГНІЙ

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.