ПРО ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

28.12.2021 в 11:58

28 грудня 2021 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто чотири невідкладних питання.

Зокрема, рішенням виконавчого комітету визнано з 28 грудня 2021 року комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради» виконавцем послуг із вивезення та захоронення твердих та рідких побутових відходів на території Роменської міської територіальної громади строком на 12 місяців. Підприємство призначене виконавцем послуг за результатами конкурсу.

З метою забезпечення належного утримання багатоквартирних житлових будинків, які знаходяться на території Роменської міської територіальної громади, де не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, виконавчим комітетом погоджено проєкт регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення  управителя багатоквартирного будинку». Зважаючи на необхідність прийняття цього рішення, внесені необхідні зміни до Плану підготовки проектів регуляторних актів виконавчого комітету міської ради на 2021 рік. У подальшому проєкт регуляторного акта буде оприлюднено відповідно до діючого законодавства з метою одержання зауважень і пропозицій.

Окрім того, виконавчим комітетом надано дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ромни» Роменської міської ради, комунальному некомерційному підприємству «Стоматологічна поліклініка» Роменської міської ради здійснити попередню оплату за природний газ за грудень 2021 року.

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.