ВІДЧУВАЄМО РАДІСТЬ ЖИТТЯ

23.11.2022 в 13:16

22 листопада 2022 року в центрі «Територія добра» відбулося заняття на тему «Радість життя». Учасники знайомилися з емоцією «радість»,  її значенням в житті людини та вчилися дарувати радість іншим.

Зустріч розпочалась із привітання та повторення правил роботи групи. Діти та дорослі складали «Рецепт гарного настрою»: що потрібно зробити, щоб сумний настрій перетворився на радісний та веселий. Виконуючи вправу «Комплімент», вчилися говорити один одному приємні слова. Ми завжди відчуваємо радість, коли говоримо та отримуємо компліменти.

Під час зустрічі учасники познайомилися з історією виникнення слова «радість». У давні часи в Єгипті люди називали бога сонця іменем РА. Від цього імені утворилися сонячні слова РАДІСТЬ, РАДІСНИЙ, РАДІТИ. Вони несуть у собі частинку сонця, світла, добра. Сонечко дарує нам радість своїми промінчиками, теплом.

Завітавши до «арт-терапевтичної студії», діти і дорослі виготовляли сонечко із кольорового паперу. Працюючи в групах, малювали місце, де живе «радість».

По завершенню зустрічі грали в гру «Третій – зайвий», «Перестрибни річку».

Наступна зустріч 06 грудня 2022 року о 15:00. Кожен бажаючий може приєднатися до наших занять. ЗАПРОШУЄМО!  Телефонуйте! Буде цікаво!

Чекаємо вас за адресою: м. Ромни, вул. Коржівська, 5; т. 0686869405.

  За повідомленням Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ромни

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.