ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ З НАПИСАННЯ ГРАНТОВИХ ЗАЯВОК

27.05.2024 в 13:27

Днями у Роменській громаді пройшов надзвичайно корисний та продуктивний тренінг на тему “Написання грантових заявок” в рамках навчального інтенсиву «Розбудова & Спроможність» від ГО «Джерело надії України» у партнерстві з ГО «Агенція сталого розвитку міста» та БО «Благодійний фонд «Хай Тех», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України /UHF. Захід організували професіонали своєї справи, що зробило його вкрай інформативним і практично орієнтованим.

Тренінг охоплював широкий спектр тем, починаючи з основних принципів написання грантових заявок і закінчуючи детальними техніками підготовки успішних проектів. Учасниці тренінгу ознайомились з правилами написання грантової заявки для залучення коштів на ведення діяльності своєї організації. Слухачі дізналися про структуру, мету, проблему та її опис для грантової заявки, базові інструменти оцінки результатів проєкту, комунікації у грантових проєктах і програмну звітність за результатами.

Особливо вразила практична частина тренінгу. Учасники мали змогу безпосередньо застосувати отримані знання, працюючи над реальними проектами. Це дало можливість не лише засвоїти теоретичні знання, але й відразу ж побачити їх застосування на практиці.

Тренерка поділилася своїм практичним досвідом і надала безцінні поради. Кожне питання учасниць не залишилося без відповіді.

Другий день навчального інтенсиву охопив актуальну тему «Комплексне реагування на випадки гендерно-зумовленого насильства. Запобігання сексуальній експлуатації та насильству в контексті гуманітарного виклику(GBV/PSEA)». Учасниці ознайомилися  з поняттям гендерно-зумовленого, зокрема домашнього насильства, та торгівлі людьми, заходами з взаємодії  та координації під час  профілактики, надання послуг, захисту прав постраждалих осіб.

Окремо варто відзначити атмосферу на тренінгу. Організатори подбали про те, щоб кожен учасник почувався комфортно, мав можливість відкрито спілкуватися та брати активну участь в обговореннях. Зручне місце проведення, якісні матеріали та дружня атмосфера сприяли успішному засвоєнню інформації.

Після закінчення тренінгу, кожен учасник отримав сертифікат, що підтверджує проходження курсу. Важливо те, що учасники відзначили підвищення своєї впевненості у написанні грантових заявок та бажання застосувати отримані знання для розвитку своїх проектів.

Загалом, тренінг “Написання грантових заявок” був чудово організованим заходом, який надав учасникам не лише знання, але й натхнення та впевненість у своїх силах. Рекомендуємо при нагоді всім, хто планує працювати з грантами та хоче досягти успіху у цій сфері, приймати участь у подібних тренінгах.

За повідомленням Управління соціального захисту населення

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.