ВІДБУВСЯ ТРАДИЦІЙНИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ ВОЛОДИМИРА ОКІПНОГО

27.02.2023 в 15:40

Цими вихідними в спортивному комплексі м. Ромни відбувся традиційний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимира ОКІПНОГО.

Цього року у турнірі взяли участь команди: ДЮСШ м. Ромни-1, ДЮСШ м. Ромни-2, ДЮСШ м. Лохвиця, ДЮСШ смт. Недригайлів, команда м. Ромни «Рятувальник» та ДЮСШ смт. Краснопілля.

На відкритті змагань були присутні: міський голова Олег СТОГНІЙ, начальник відділу молоді та спорту  Володимир МЕЛЬНИК, представник асоціації футболу Сумської області Сергій ПОЖАРОВ, директор ДЮСШ ім. В. Гречаного Ганна ВАСИЛЕЦЬ.

З вітальним словом до учасників турніру звернувся очільник громади, який подякував спортсменам, тренерам та батькам, що в такий нелегкий для нашої країни час, вони гідно тримають спортивний фронт.

За результатами змагань, у напруженій та безкомпромісний боротьбі звання чемпіона турніру виборола команда ДЮСШ смт. Краснопілля, ІІ – команда ДЮСШ м. Ромни-2, ІІІ місце посіла команда м. Ромни «Рятувальник».
Переможців та призерів змагань нагороджено цінними призами, медалями та грамотами відділу молоді та спорту Виконавчого комітету Роменської міської ради.

Бажаємо футболістам громади подальших успіхів, задля нашої спільної перемоги над ворогом.

За повідомленням відділу молоді та спорту

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.